O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Kameny se valí na Brno

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 08. 03. 2006

KONCERTNÍ UDÁLOST ROKU 2006 ! The Rolling Stones patří k ikonám světového rocku a po osmi letech vydali dlouho očekávané nové studiové album "A Bigger Bang". V srpnu zároveň odstartovali americkou část světového mamutího turné, které v létě 2006 nemine ani Českou republiku.

Legendární rockeři se do České republiky vrací již popáté, šestnáct let od jejich prvního koncertu na Strahově. Ovšem tentokrát premiérově zahrají v Brně. Dnes již klasické složení - Mick Jagger, Keith Richards, Ron Wood a Charlie Watts doplní baskytarista Darryl Jones. Na světovém turné, jehož americká část právě probíhá, podpoří svoji desku „A Bigger Bang“, která vyšla začátkem září a obsahuje 16 nových skladeb. Jak již je u těchto rockových dinosaurů zvykem, turné bude monstrózní a dlouhé – jen v USA odehrají okolo 60 koncertů, poté se přes Austrálii, Nový Zéland, Jižní Ameriku a Asii vydají do Evropy. Termíny evropských koncertů kapela oznámila satelitním přenosem v úterý ráno. Do Brna dorazí The ROLLING STONES 16.ČERVNA. PŘEDPRODEJ VSTUPENEK OD 12. PROSINCE V SÍTI TICKETPRO.

THE ROLLING STONES - 16.6.2006, 19:00 - Brněnské Výstaviště, Brno - 995 - 4995,- Kč

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006