O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Janák zahajuje natáčení svého třetího filmu

autor : Redakce , vydáno : 16. 03. 2006

Rafťáci již veleúspěšně plují českými kiny a režisér Karel Janák zahajuje natáčení svého třetího filmu s názvem Ro(c)k podvraťáků. Natáčení nové české komedie „odstartuje“ 23. března prvním natáčecím dnem.

Prvního klapnutí se ujmou producent Marek Štencl a režisér Karel Janák spolu s Petrem Chajdou, ředitelem akvizice a strategie TV Nova, která snímek koprodukuje a dalším koproducentem - Františkem Vondráčkem.

Pak už zápletku v prvním záběru úspěšně zdolají jedni z hlavních hrdinů Martin Písařík a Klára Jandová.

Ve filmu Ro(c)k podvraťáků půjde o spojení adrenalinových tragikomických situací, hudby, humoru a sexu. Jak se dá podle názvu předpokládat, děj se bude odehrávat především kolem hudby (jejímž autorem bude opět Mirek Chyška) a životních situací, do kterých se všichni čtyři hrdinové dostanou „podvraťáckým“ způsobem. Příběh ale nabere nečekané obrátky, při kterých půjde hrdinům i o život. Scénárista a režisér Karel Janák slibuje, že to nebude film jen pro teenagery, ale že si své v něm najde i generace jejich rodičů, kterým se po bezstarostnosti mladického odvazu a prvních životních zkušenostech už jen stýská.

Mladým hercům Vojtovi Kotkovi, Jirkovi Mádlovi, Martinovi Písaříkovi a Michaelovi Beranovi budou sekundovat zkušení profesionálové jako jsou Václav Postránecký, Pavel Rímský, Václav Sloup, Lilian Malkina, Petr Janda aj.

„Nálada štábu je skvělá a celá parta je ochotna pro tento film opět udělat maximum,“ libují si režisér s producentem.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006