O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Orientální tanec zdobil jeviště KD Ládví

autor : Redakce , vydáno : 27. 03. 2006

V sobotu večer se představilo divákům v sále KD Ládví třicet orientálních tanečnic z Čech, ze kterých v závěru večera porota vybrala deset semifinalistek 2. ročníku soutěže o titul MISS ORIENT 2006, které si 27.5.2006 zatančí o účast ve finále.

Do večerní soutěžní přehlídky postoupilo z ranního předkola třicet tanečnic, které se představily více jak třem stům diváků v sále svým volným tancem a rozhovorem s moderátorem večera Janem Adámkem. Odborná porota dlouho vybírala deset nejlepších tanečnic, které budou mít šanci "bojovat" 27.5.2006 o postup do podzimního finále, kde bude zvolena MISS ORIENT 2006.

V porotě zasedla řada lektorek orientálního tance: Martina Homolková z tanečního studia MONA v Liberci, Monika Lovčí z taneční školy Intessar v Českých Budějovicích, Martinka Hartmanová-Čumpelíková z tanečního studia NABOSO v Praze, Kateřina Krejčová z Centra Orientálního Tance v Brně, Katka Zezulková z Centra Orientálního Tance v Plzni, roli poroty si vyzkoušela i Tereza Blažková, 2. viceMISS ORIENT 2005 a Mirka Gebouská, MISS ORIENT 2005. Dále zasedli v porotě Petr Tuček, obchodní ředitel TV Pohoda a Michal Šípek, obchodní ředitel BC Reklamní.

Večer zahájil orientální tanec v egyptském stylu, který zatančily lektorky Centra Orientálního Tance Karolina Idrisová a Petra Kordíková. Choreografii vytvořil mezinárodně uznávaným tanečník a choreograf pan Momo Kadous.

Pak už se netrpělivým divákům představily soutěžící, které se sjely z celých Čech. Zpestřením první části soutěžní přehlídky bylo vystoupení tanečnic z COT S. Gabrielové, P. Votrubové a P. Kordíkové v choreografii Karoliny Idrisové. V červeno-černých kostýmech s efektními vějíři v rukou předvedly tanec, který spojoval prvky španělského flamenka a arabského orientálního tance.

Druhou část soutěžních vystoupení doplnila ukázka cikánského tance s tamburínou. Tanec, který vyjadřuje hrdost, radost, oheň, temperament, ale i smutek, a je procítěný duchem orientu, předvedla D. Stejskalová a K. Lišková.

Očekávané vyhlášení výsledků předcházelo drum solo, doplněné egyptskou populární skladbou, které ve vlastní choreografii zatančila Karolina Idrisová.

Po dlouhé diskusi, kdy porota přihlížela i k vystoupení tanečnic v ranním předkole, přišla za porotu vyhlásit výsledky M. Homolková. Šerpu a postup do semifinále získala: soutěžící s číslem 16 Ilona Skálová (Kostelec nad Labem), č. 28 Jana Křížková (Neratovice), č. 18 Lenka Dušková (Přerov), č. 8 Renáta Ivanová (Mladá Boleslav), č. 22 Silvie Ševčíková (Praha), č. 30 Nikol Beránková (Semily), č. 13 Veronika Nováková (Praha), č. 29 Tereza Šmolíková (Praha), č. 12 Jana Stodůlková (Zlín), č. 7 Tereza Remešová (Praha).

Diváci celý večer volili nejsympatičtější tanečnici. Nejvíce hlasů získala soutěžící s číslem 11 Martina Panochová z Rudné. Korunku a titul MISS ORIENT SYMPATIE převzala vítězka z rukou úřadující MISS ORIENT 2005.

Večer zakončily rytmy a tance západní Afriky v podání skupiny TiDiTaDe.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006