O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Povodně neodradily zahraniční turisty

autor : Redakce , vydáno : 15. 04. 2006

Obyvatelé České republiky neměli radost, když po ojedinělých případech ptačí chřipky postihly tuto zemi ještě povodně. Hrozilo, že se k bezprostředním škodám na majetku připojí ještě škody nepřímé, pokud by odmítali zahraniční návštěvníci cestovat České republiky na základě zpráv o povodních v zahraničních médiích.

Společnost Prague City Apartments (www.prague-city-apartments.cz) zaznamenala naopak růst zájmu zahraničních návštěvníků o ubytování v Praze.

"Naši klienti nebyli velkou vodou ohrožováni. Pokud by si však návštěvu České republiky rozmysleli, měli by hoteliéři i my a ostatní provozovatelé residencí po dlouhé zimě další starosti," říká Martin Tomášek, ředitel společnosti Prague City Apartments.

V létě 2002 kdy bylo kvůli povodním uzavřeno centrum Prahy, byli postiženi jeho nepřístupností i turisté, ubytovaní mimo zatopenou oblast. Letos turisté nebyli v Praze velkou vodou jakkoli postiženi a ani se nenechali ovlivnit zprávami světových médií o povodních v České republice. Společnost tak mohla dosáhnout téměř osmdesátiprocentní obsazenost svých apartmá, což ve srovnání se stejným časovým obdobím vloni představuje šestiprocentní nárůst.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006