O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Lumírova tříska 2006

autor : Redakce , vydáno : 20. 04. 2006

Srdečně Vás zveme na studentský festival Lumírova tříska 2006, který do Brna přinese nový rozměr zábavy. Od 24. – 26. dubna 2006 se pokusí studenti Fakulty multimediálních komunikací přesvědčit odbornou i laickou veřejnost o tom, že reklama není jen přestávkou během dlouhého filmu.

V pondělí 24. 4. 2006 proběhne v klubu Fléda pásmo krátkometrážních studentských filmů Úroda ze školní zahrádky. Zároveň je v prostorách klubu připravena vernisáž prací studentů FMK UTB ve Zlíně, o zábavu se postará DJ Koala. Vyvrcholením celého festivalu bude středeční slavnostní galavečer Lumírova tříska, aneb Reklamy, které se vám dostanou pod kůži. Na programu je, podobně jako loni, přehlídka zábavných reklamních spotů, které se obvykle na našich televizních stanicích nevysílají. Dále se návštěvníci mohou těšit na vystoupení mexické funky kapely Pablo´s majic Karpet a do rána se bavit s DJ Petrecem.

Od pondělí do středy je pro zájemce připraven cyklus workshopů na fakultách Masarykovy univerzity. Přednášejícími budou odborníci z praxe. V areálu vysokoškolských kolejí Pod Palackého vrchem se budou promítat filmy pod širým nebem. V pondělí to bude komedie Po čem ženy touží a v úterý akční film V Číně jedí psy. Vstupy do jarního kina jsou zdarma a na návštěvníky čeká občerstvení a pohodová atmosféra.

Festival se uskuteční v Brně ve dnech od 24. do 26. 4. 2006.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006