O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Zdenka Hamerová – Příliš tenkej led

autor : Veronika Coufalová , vydáno : 24. 04. 2006

Proč se Dita zabila? Lucie sestra Dity se nemůže vyrovnat s údajnou sestřinou sebevraždou. Dita se zabila několik kilometrů od domova tím, že se utopila ve studené vodě. Co Dita dělala tak daleko od domova? Měla všechno předem vymyšlené? Na ty to otázky si snaží Lucka odpovědět a zjistit víc. Nevěří teorii, že jde o sebevraždu.

Společně s Luckou odhalujeme tajemství celé rodiny a spletitost příběhů. Lucce se dostane do rukou deník své sestry, který je klíčem a vodítkem k některým otázkám. Najednou dostává jako indicie další sestřiny věci, kromě deníku navíc ještě mobilní telefon, tarotové karty, které obsahují určité sdělení.

Příběh se začíná nebezpečně zamotávat a Lucka chce zjistit co nejvíce. Doléhá na ni i sestřina smrt a její celková samota a nespokojenost ve vztahu se svým přítelem. Navíc si uvědomí jak svoji sestru skoro vůbec neznala a jak se její sestra trápila a byla uvězněna ve svém životě, s kterým nebyla vůbec spokojena. Lucka začíná s pátráním nejdříve v Ditině rodině a u jejího manžela, pak se seznamuje s Ditinými kamarádkami, dokonce i s milencem své sestry.

Jedná pro svoji sestru a objasnění její údajné sebevraždy, ale neuvědomuje si , že sama může být také v ohrožení.

Napínavý příběh se čte jedním dechem a nedočkavost na rozuzlení příběhu Vám nedovolí odložit knížku. Kniha nám dává nahlédnout na problematiku ženy na mateřské dovolené, která se cítí méněcenná a úlohu a schopnost manžela postarat se o domácnost a jeho zainteresovanost v rodinném životě. Jedná se o velmi zdařilou detektivku spojenou s psychologií české autorky, která o sobě tvrdí že psaní je její osobní terapií na různé splíny.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006