O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


DENÍK – pár dní před absolutoriem

autor : Tomáš Ježek , vydáno : 09. 05. 2006

Sedím za svým počítačem, z repráčků mi řve Avril Lavigne se svým „My happy ending“ a já si říkám, jak šťastný bude můj konec.

Mám šest týdnů před absolutoriem. Čím více se celý ten osudný ceremoniál blíží, tím více jsem podrážděný. Dopoledne jsem se pokoušel učit témata z němčiny. Naplánoval jsem si projet osm témat. Docela se mi to i podařilo. Mezitím jsem se pokoušel nemyslet na jídlo a trochu se přitom pohybovat. Chvíli jsem si přeříkával německé téma, chvíli zase běhal po pokoji jako přežraný křeček v klecovém kolotoči. Při probíhání durch kuchyni jsem stále koukal na talíř jídla od večeře a v podvědomí si říkal: „nežer, prase!“ Celý orosený jako lahváč ze sedmého schodu sebou po deseti minutách pokojového běhu fláknul na gauč a snažil se co nejrychleji popadnout dech. Když se dech, tlak, tep a celý organismus vrátil do starých kolejí, navštívil jsem ve vedlejším pokoji Paní váhu. Radostně mi ukázala, že se mi podařilo přibrat půl kila, takže jsem to zapil sklenicí studené vody a pokračoval v německých tématech. Za okny svítilo sluníčko, mně se podařilo popojet o další téma, venku chodili štíhlí lidé jen tak v tílku a já měl šílenou chuť dát si tři párky v rohlíku. Hlad se mi podařilo zahnat až čtvrtým dílem Harryho Pottra, který jsem si mohl v klidu pustit na svém novém a velmi výhodně koupeném DVD přehrávači. Výhodně znamená, že jsem uvěřil kecům pana prodavače v elektru, že přehrávač umí úplně všechno, div neumí prát, vařit, žehlit či utírat prach, a výhodně za devět set devadesát devět plus pochopitelně další dvě stovky za kabel, který nebyl v ceně, onen přístroj zakoupil. Teď se vztekem zjišťuji, že je to opravdu jen na DVD, páč filmy z CD ten krám nepřečte.

Bolí mě hlava, mám hlad a bojím se, že jsem ten nejblbější člověk na světe, co není schopný se naučit pár témat z němčiny a dvacet minut mluvit v cizím jazyce.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006