O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


DENÍK - Pár dní před absolutoriem aneb láska je láska a kuře dusí

autor : Tomáš Ježek , vydáno : 15. 05. 2006

Láska je mocná čarodějka. Přichází, když to člověk nejmíň čeká a když pak začne bolet, tak všeho lituje. Je dobré přijít na jiné myšlenky a trochu jinak začít žít. Nejlepší je se pořádně opít, to však leze do peněz a ta ostuda po městě… Učení také přivání na jiné myšlenky.

Po vydatném pokojovém tréninku nemůžu spát. Digitální hodiny právě ukazují něco málo po půl druhé. Hrudník a břicho bolí jako čert. Při sebemenším pohybu, především chci-li se posadit, se mi chce řvát z plných plic. Trochu jsem to přehnal, říkám si, ale po bitvě je každý generál. Asi jsme neměl tak spěchat na svoje léty zatuhnuté svaly.Rezavým nůžkám také chvíli trvá, než se rozhýbou. Z nudy projíždím archiv esemesek a mažu ty přebytečné. Narážím i na zprávy mojí, nevím, jak správně jí nazvat - milé. Hodně zatínám zuby, abych to slovo vůbec vyslovil. „Ale pořád si můj krásnej Tom, skvělej a bezvadnej za každý situace…“ čtu si její zprávu na modře podsvíceném displeji a málem se rovnou fackuju. Kde jsou ty doby, co si mi dennodenně vylívala svoje bolavé srdíčko a já blbec jí těšil a těšil a nakonec byl za toho největšího kripla. Myslel jsem, že to vyřeší silná dávka alkoholu, ale když jsem se pak večerní Boleslaví vracel autobusem domů a hučel do řidiče, že má pěknej motoráček a jestli náhodou nemůžeme vykolejit, nechtěl jsem se ztrapňovat podruhé. Ráno mi fungují jen ruce. Ty jsou na těle hodně důležité, protože nohama se člověk nenají. Dopoledne chodím jako postřelený kačer a hudruju jako starý krocan. Spokojeně ležím v obýváku na gauči, obklopen fůrou učení a sleduji televizi. Jsem sám doma, nikdo mi za zády nekecá do učení a přitom všem radostně hubnu. Ono dojít těch pár metrů z pohodlí gauče k zbytkami narvané ledničce je docela krutý a proto jen nadávám, že bych žral až bych brečel. Po poledni už zvládám první kroky (myslím tím lidské a ne kachní - ty kachní bych zvládal jen se zelím a bramborovým knedlíčem). Po třetí hodině přichází máma z práce. Zbaštila kuřecí stehýnko, na které jsem si dělal chutě já a začala se dusit. Nemohla polykat, dokonce ani sliny, tudíž se jí záchod stal jejím druhým domovem. Navečír jsme lítali po nemocnici a já zapomněl na svoje zkřehlé tělo. Naučil jsem se jen polovičku věcí, vybavil si vzpomínky na „dávnou“ lásku a zhubnul o jedno kilo. Na každém dni se najde něco pěkného.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006