O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Chceš zadarmo \"Levisky\"?

autor : Redakce , vydáno : 29. 05. 2006

Škoda že jich bylo k rozdávání „jen“ 60. Minulý pátek proběhla v Ostravě v samém centru zábavy - Stodolní ulici – ojedinělá akce firmy Levi’s®. Krásná mladá dívka a pohledný mladík rozdávali džíny 501, 512, 570 a 572 zadarmo. Křižovali ulici v akčním modelu SEAT Altea Rebel polepeném fotogenickým koňským logem a červeným praporkem Levi’s®.

Kolem se tlačily davy lidí - v tom nejlepším momentě jich bylo cca 250 - a čekaly, jestli se i na ně dívka usměje a levisky jim přistanou na těle. Jedni sice jen zvědavě přihlíželi a čekali, jestli i oni splňují dívčiny nároky, druzí se však doslova vrhali na auto a na modelku a téměř jí rvali džíny z rukou!

Výsledkem je: 60 ks rozdaných kalhot, 60 ks rozdaných klíčenek, 200 ks rozdaných letáků a slev Levi’s® do obchodů v Ostravě, Brně, Praze a také reklamní letáky značky SEAT. Vůz SEAT Altea Rebel se také velmi líbil a právem se stal středem pozornosti.

Mirek Kleňha, koordinátor pro maloobchodní síť Levi’s® a jeden z iniciátorů akce, k tomu dodává: „Zájem mladých lidí nás velmi mile překvapil. Jejich reakce byly velice pozitivní. Dokonce se ptali, kdy budeme znovu rozdávat! Uvidíme… Rozhodně nejdříve v Brně a v Praze."

Ano, akce Ostravou nekončí. Tuto středu 31. května bude SEAT Altea Rebel s 60 kusy džínů Levi’s® brázdit od 19:00 hodin Masarykovu ulici v Brně a den poté, tedy ve čtvrtek 1. června, ve stejný čas ulici Vodičkovu v hlavním městě. Toužíte-li po leviskách, vaše účast je přímo povinností!

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006