O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


DENÍK – Pár dní před absolutoriem aneb přijďte mi to všichni překazit

autor : Tomáš Ježek , vydáno : 07. 06. 2006

Má-li se cokoliv pokazit, změnit, otočit, převrátit, tak se mi to vždy a za každé situace podaří.

Všechno mi připadá jakési divné. Jakoby se celý svět postavil proti mně a nechtěl to v nejbližší době změnit. Tak krásně jsem si to celé plánoval. Ráno vstát, dojít si do nejbližšího krámu pro čerstvé rohlíčky, krásně voňavé párečky a k tomu si uvařit teplý čajíček s citrónem. Krátké sjetí zpráv na teletextu všech tří stanic a skočit do učení. Až do tří hodin odpoledne. A najednou je to pryč. Máminy zdravotní problémy jí nechávají až do konce měsíce doma. Všechny plány jsou ty tam. Nahlas si přeříkávat německá témata nejde, protože stále čekám, kdy se objeví ve dveřích se slovy: „Učíš se?“ Ne asi! O nějakém cvičení a formování mého nepříliš sexy těla tedy nemůže být ani řeč. Odpoledne vyrážím do několik set metrů vzdáleného obchoďáku, abych přišel na jiné myšlenky. Svůj vztek v sobě dusím ze všech sil. Nenechám se vytočit od vráskami poseté ženou, která mi vší silou vjela vozíkem na patu. S falešným úsměvem sděluji, že se vlastně nic nestalo a jestli má chuť, může to celé udělat ještě jednou. V duchu bych jí nejraději přejel tam a zpět. Pokouším se dostat do sáčku, abych do něj vhodil pár zlevněných jablek za korunu devadesát kilo. Smutně zjišťuji, že ho otvírám na druhé straně a mým počínáním zcela zbytečně dělám malou trhlinku. První jabko, druhé jabko, třetí jabko. Při čtvrtém povoluje mnou udělaná trhlinka a celý červeno-žlutý obsah se řítí na špinavou podlahu. Stojí s protrženým sáčkem v ruce a dává oči v sloup, stojím tam jako ten největší blb. Dvě dívky opodál, docela hezké, se mi smějí z plna hrdla. Posílám jím vzdušnou pusinku a ony se rychle klidí pryč mezi regály. U poklady trávím půlku dne, protože slečna pokladní nemůže přečíst EAN na zmrzlé kachně. Platím, s úsměvem pokladní, zda bylo všechno v pořádku, beru účtenku a mířím do lékárny. Potřebuju něco na hlavu, něco na to, aby mi to myslelo samo.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006