O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Nová pravidla

autor : Redakce , vydáno : 08. 06. 2006

Nová silniční pravidla mají snížit nehodovost na silnicích. Tento skvostný výtvor Ministerstva dopravy, který byl poté schválen Sněmovnou a zanedlouho bude nasazen v praxi, však při detailnějším zkoumání má své mezery. Posuďte sami.

Srovnejte:

- odmítnutí řidiče podrobit se na výzvu dechové zkoušce ke zjištění, není-li ovlivněn alkoholem (7 bodů, pokuta do 50 000,-)

- nezastavení vozidla na signál, který přikazuje řidiči zastavit vozidlo [červená na semaforu] (5 bodů, pokuta do 5000,-)

- nedání přednosti v jízdě v případech, ve kterých je řidič povinen dát přednost v jízdě (4 body, pokuta do 5000,-)

Aneb podle Ministerstva dopravy jedno pivo k obědu způsobí dopravní nehodu s větší pravděpodobností, než jízda na červenou, nebo nedání přednosti v jízdě - jak působivé! (A nezapomeňte, že blbá bonboniéra tu jednu promili vykouzlí taky.)

Nebo:

- řízení motorového vozidla bez držení platného posudku o zdravotní způsobilosti (5 bodů)

- ohrožení jiného řidiče při přejíždění s vozidlem z jednoho jízdního pruhu do druhého (3 body)

V Praze jsou denně stovky dopravních nehod způsobených špatným přejížděním do pruhu, nevím ani o jedné, kterou by způsobila absence posudku o zdravotní způsobilosti.

Nebo:

- řízení vozidla, které užívá jinou registrační značku, než která byla vozidlu přidělena (4 body)

- porušení povinnosti vyplývající ze zákazové nebo příkazové značky (1 bod)

Kolik dopravních nehod zaviní espézetka která nesouhlasí s techničákem?

Na závěr se ptám - skutečně pomohou Nová pravidla snížit nehodovost na silnicích?

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006