O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Rebelka PINK pobouří Prahu

autor : Redakce , vydáno : 22. 10. 2006

Pink se rozhodla nahrávku nové desky "I´m not dead" podpořit na světovém turné, evropská část zahrnuje i Čekou republiku, kde zpěvačka vystoupí 13. prosince v pražské Sazka Aréně. Rozhodně si ji nenechte ujít!

Sedmadvacetiletá zpěvačka, vlastním jménem Alecia Moore, začala se skládáním již jako čtrnáctiletá. Na tom by nebylo nic zvláštního, uvědomíme-li si, že vyrostla v hudebně založené rodině. V městečku Doylestown, které není zrovna vyhlášenou líhní talentů, však potřebovala k úspěchu mnohem víc než jen hudební nadání. První šance představit se před publikem se jí naskytla s nabídkou vystupovat každý pátek v místním klubu. Asi by v Philly klubu vystupovala se střídavými miniúspěchy dodnes, kdyby se tam jeden pátek nezastavil zástupce společnosti MCA, která v tu dobu hledala vhodné adepty pro novou R&B kapelu. Došlo na konkurz, kterým Pink prošla bez problémů. V kapele Basic Instinkt se však necítila, a proto ji záhy opustila. Následovalo působení v projektu Choice, které však délkou trvání nepřesáhlo účast v již zmiňované skupině Basic Instinkt. Pink si zkusila roli členky kapely, ale nejlépe se cítila sólistkou, a proto na nabídku producenta Daryla Simonse k napsání nějakých skladeb nadšeně kývla. Dalo by se říci, že v této chvíli se odstartovala její hvězdná kariéra – první album „Can’t Take Me Home“ z roku 2000 se stalo okamžitě platinové (několikrát) a hned tři skladby („There U Go“, Most Girls“ a „You Make Me Sick“) se usídlily na prvních příčkách Top Ten. Záhy se vydala na turné, kde předskakovala kapele *N Sync. Poté se začala věnovat přípravám na své druhé album. Mezitím se podílela na skladbě „Lady Marmelade“ určené pro film Moulin Rouge, na níž spolupracovala s Christinou Aguilerou, Myou a Lil‘ Kim. Ze skladby se stal velký hit nejenom v USA, ale i v Evropě. S vlastním singlem přichází až ke konci roku 2001. Skladba „Get The Party Started“ se okamžitě stala obrovským celosvětovým hitem a vydláždila tak cestičku pro celou desku s názvem „M!ssundaztood“. Druhý singl „Don’t Let Me Get Me“ kráčel v úspěšných šlépějích svého předchůdce. Znatelné přitvrzení přišlo s dalším dlouhohrajícím počinem „Try This“ z roku 2003. Album bylo mnohem více rockově orientované, o čemž svědčí i skutečnost, že Pink na něm kromě jiných spolupracovala s frontmanem kapely Rancid, Timem Armstrongem, jehož rukopis se zapsal do 8 skladeb. Jako první singl z desky si Pink zvolila skladbu „Trouble“, která zpěvačce přinesla kromě úspěchů v žebříčcích i cenu Grammy. V přestávce mezi nahrávkami se Pink věnovala spíše svému soukromému životu – začátkem letošního roku se provdala za motocrossového závodníka Careyho Harta. O pár měsíců později je již Pink zpátky na scéně s novým albem „I’m Not Dead“, jehož vydání předznamenala skladba „Stupid Girl“, kterou doprovázel velice vtipný videoklip a která album katapultovala na první příčky hitparádových žebříčků. Pink se rozhodla nahrávku podpořit na světovém turné, evropská část zahrnuje i Čekou republiku, kde zpěvačka vystoupí 13. prosince v pražské Sazka Aréně. Kromě skladeb z aktuální desky zazní na koncertě i zpěvaččiny největší hity.

PINK - 13.12.2006, 20:00 - Sazka Arena, Praha - 690 - 1190,- Kč

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006