O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Soutěž o dokonalejší postavu

autor : Redakce , vydáno : 31. 10. 2006

Každá žena je krásná! Což to nezjistil už Don Juan? Nebo Casanova? Věhlasný půvab Češek letos potvrdila volba nejkrásnější dívky světa. Není ale nutno mít míry Kuchařové a vosí pas topmodelek, aby se dívka či žena mohla hlásit do soutěže Miss CapsLyp 2006, jejíž motto zní: O pár kilo šťastnější!

I když se mnohým boubelatost líbí, každá žena ví sama nejlíp, které tělesné partie by ráda vylepšila! Účastnicím soutěže by se to mělo zdařit. Vítězka bude navíc obšťastněna autíčkem Smart.

Soutěž, vyhlášená firmou distribuující přípravek na hubnutí CapsLyp, je určena všem ženám třeba i vyšších věkových kategorií (od 18 do 70 let!), které jsou odhodlány zdokonalit svou postavu, chtějí se naučit zdůrazňovat své přednosti a potlačit nedostatky, těm, které na sobě chtějí něco vylepšit či změnit a neváhají na sobě pořádně zapracovat. Zjistí, že se jim tím také zvedne sebevědomí a zvýší se možnosti společenského uplatnění. Přihlašovací kupón lze nalézt na internetových adresách www.capslyp.cz nebo www.axagym.cz, kam je také třeba ho odeslat vyplněný i s fotografií celé postavy do 20. listopadu.

Vedle Miss CapsLyp ani další finalistky nepřijdou zkrátka. Mohou si vylepšit postavu či pleť podle vlastních požadavků, neboť na ně čekají poukazy na kliniku plastické chirurgie Emotionsclinic v hodnotách od 30 000 do 10 000 korun, dárkový balíček kosmetické firmy Clarins v hodnotách od 5 000 do 2 000 korun, poukázky od společnosti Barny´s od 3 000 do 1 000 korun, ale také permanentky do fitnes Axagym na rok, půl nebo čtvrt roku.

Jak bude soutěž vypadat? Už se na ni těší dvanáctičlenná porota, v níž nebude chybět ostřílený světák Marek Vašut. A považte, co tvrdí i on: „Sám z vlastní zkušenosti vím, jak těžký boj je hubnutí!“ Porotcem bude i známý gurmán všech dráždivě tajemných, boubelatých a mnohdy temných odstínů ženské krásy fotograf Jan Saudek. K osobitému půvabu se jistě umí vyjádřit majitelka prestižního módního salonu Eva Aichmajerová či oblíbený moderátor Libor Bouček.

Z přihlášek porotci vyberou na konci listopadu 30 soutěžících a vyzvou je, aby přijely do Prahy. Z nich vybere porota 12 finalistek, s nimiž proběhne další kolo začátkem prosince v pražském fitnes centru Axagym. Pro finalistky tam bude za přísného dohledu odborníků připraven speciální šestitýdenní plán. Dívky a ženy budou mít v tomto fitnes centru načasovaná cvičení, čeká je individuálně vyladěná dieta a pravidelné užívání přípravku na hubnutí CapsLyp, jenž je vyroben na bázi bylinek. Napomáhá upravit příjem potravy a podporuje fyzickou výkonnost. Jeho působení na metabolismus spočívá ve spalování tukových zásob.

Porota pak bude hodnotit, jak na své postavě ženy zapracovaly a nakolik se jim tím zdařilo vylepšit svůj vzhled. Na konci ledna roku 2007 soutěž vyvrcholí slavnostním večerem moderovaným Markem Vašutem. Finalistky se nesmí stydět zasoutěžit si před veřejností v zajímavých disciplínách. Podle působivého projevu i výkonu pak porota vybere Miss CapsLyp, šťastnou majitelku nového auta Smart.

CapsLyp™ www.capslyp.cz

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006