O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Pět důvodů, proč byste měla partnerovi nabídnout milování s dívkou

autor : Nyah , vydáno : 03. 11. 2006

Pokud se rozhodujete o milování s třetí osobou, řekněme dívkou, je váš vztah asi dlouhodobější a dost vyzrálý na to, abyste si vzájemně s partnerem naprosto důvěřovali. Přestože se vám ale myšlenka na milování s dívkou líbí, stále se bojíte partnerovi kývnout. Přečtěte si pět důvodů, proč byste se bát neměla.

Většina žen, jejichž partneři navrhli sex s další dívkou, se bojí právě oné třetí dívky. Co když bude krásná? Co když se do ní zamiluje? Co když se mu sex s ní bude líbit daleko víc než se mnou? Co když mu potom „náš sex“ přijde nudný? Co když mě kvůli ní opustí? Co když, co když, co když…

Sedněte si, nadýchněte se a myslete chvíli racionálně.

1) Ukážete mu, že si věříte

Pokud přizvete do vaší ložnice druhou ženu, dáváte tím jasný signál - Já si věřím, já jsem tu doma. Ta, která má srdce vašeho partnera, jste vy. Ta, které večer masíruje záda, jste vy. Ta, se kterou chce být a žít, jste vy. Kdyby to byla ona, nebyl by s vámi ;-)

2) Budete pro něj experimentátor

Kromě toho, že budete působit děsivě sebevědomě a sexy, vzbudíte ve vašem partnerovi také zvědavost. Kdo by to do vás možná řekl, že… Bude vás pokládat za odvážnou, divokou ženu, která ví, co chce. Vy budete ta, která se nebojí experimentovat.

3) Zalichotíte jeho egu

Co vlastně říkáte v překladu větou „Drahoušku, nechceš se milovat ještě s jednou dívkou?“

Překlad je jednoduchý: „Drahoušku, jsi v posteli úžasný. Myslím, že by si nás klidně zvládl dvě.“

4) Sama si užijete

Pokud o dané myšlence přemýšlíte, líbí se vám, to je nepopiratelné. Pokud se vám tedy milování s ženou líbí, dozajista to nebude jen váš partner, který si společné chvilky užije. Vy butede koneckonců ta, která si může mezi pohlavími teď vybírat :-) Obecně rozšířený názor totiž je, že sex s dvěma ženami si užije hlavně muž. Omyl. Jen si představte sebe hladící něžně její bříško a prsa. Některé části prostě chlapům chybí ;-)

5) Budete mu připadat nesmírně sexy

Téměř všechny muže planety vzrušuje představa dvou milujících se žen. Představa ženy, kterou muž miluje, milující se s jinou ženou, je dvojnásobně vzrušující. Představa ženy, kterou muž miluje, milující se s jinou ženou na jeho vlastní posteli, za jeho plné účasti, ho přivádí téměř k šílenství.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006