O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Přehlídka Hany Havelkové

autor : Redakce , vydáno : 18. 11. 2006

Několik nevšedních modelek si vykračovalo na módní přehlídce návrhářky Hany Havelkové v pátek 17. listopadu v pražské galerii Mánes. „Modelky musí mít nejen pěknou tvář a tělo, měly by vyzařovat i něco víc,“ říká oděvní designérka, která po Haagu, New Yorku a Paříži představila svoji novou kolekci Žena v černém poprvé i v Praze.

Šaty Hany Havelkové nadchly třeba vicemiss ČR Kateřinu Pospíšilovou, která v jejích róbách nedávno soutěžila Miss International. Kateřina se kromě modelingu věnuje i herectví (v seriálu Ordinace v Růžové zahradě hrála dceru P. Rychlého). Na přehlídce H. Havelkové oblékla nejodvážnější model – černou róbu s vrškem z rafinovaně poskládaných pruhů a průhledné tylové kytičky. Po molu se prošla i Nikola Suková: štíhlá, 180 cm vysoká kráska s hlubokýma oříškovýma očima, má za sebou už týdny módy ve Vídni i Kuala Lumpur, pro přehlídky si ji vybírají i světoví italští návrháři. Publikum zaujala i exotická Agi: drobnější černooká, černovlasá manekýna mongolského původu.

„Tělesné míry ani věk pro mě nejsou jediným kritériem, vždycky hledám ženy, které mají vlastní osobnost a styl – právě takovým ženám totiž moje oblečení i nejvíc sluší,“ říká Hana Havelková. Ta ve spolupráci s módním domem Taiza vybavila krásnými soutěžními šaty také Taťánu Kuchařovou na Miss World. A také Taťána zůstává zatím návrhářce věrná: na své reprezentativní cesty po světě si ještě před módní přehlídkou zamluvila hned několik společenských šatů.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006