O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Jak Bryan Adams rozohnil Sazka Arenu

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 20. 11. 2006

Ano, ano, Adamsovi se to opravdu podařilo, rozpálil některé návštěvníky téměř do ruda. Těžko říci, jestli to bylo kvůli jeho zpěvu nebo kvůli jeho hodinovému zpoždění.

Koncertní šňůra k novému CD Anthology dorazila konečně i do Čech a tak jsme si v kalendáři odškrtli tři dlouhé roky, kdy si Česko nemohlo na vlastní uši poslechnout jednoho z nejvýznamnějších skladatelů a zpěváků populární hudby především osmdesátých a devadesátých let (a který mimochodem oslavil 5. listopadu své 47. narozeniny).

"Kéž bych tak mluvil česky. Není mezi vámi někdo, kdo by mě to mohl naučit?" rozeřval české fanynky konečně po třech letech Adams. A u řvaní jen nezůstalo. Jakmile došlo na zpívání dua (originálně zpívaného se členkou Spice Girls Mel C) When You re Gone, Bryan si vybral z podpódia divačku, kterou vytáhl k sobě na pódium a která s ním posléze opravdu zpívala.

Jaká ale byla reakce sálu, když na koncertu v Praze, v plné hale Čechů, padla tato pocta na mladou Polku, která ještě k tomu neuměla ani slovo česky. No, i Bryanovo obličej vypadal mírně zaskočeně, protože výběr se mu evidentně nepovedl a to myslím, že nedošlo jen naplněné Sazka Areně.

Jak by se mohlo zdát, nešlo však vše jen špatně. Adams nakonec roztleskal a rozezpíval všechny přítomné návštěvníky, samozřejmě přišlo na dvojitý přídavek, kdy skandující publikum nechtělo zpěváka pustit domů, a zalíbeníchtivé proplouvání a podávání si rukou s prvními řadami.

Všichni přítomní pak zpívali se zpěvákem jeho největší hity, které prostě nemohly nezaznít, jako (Everything I Do) I Do It For You, Please Forgive Me, Straight From The Heart, Summer Of '69, Heaven a mnoho dalších. My, co jsme skákali v prostřední zóně a nemohli jsme si tak sahat na černé propocené tričko poprockové star, můžeme jen říci, že ten chraplák a zjev musel prostě na kolena dostat každého.

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006