O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


SuperStar zná pětici nejlepších

autor : Redakce , vydáno : 21. 11. 2006

Praha, 21.listopadu 2006 – Již jen posledních pět finalistů zbývá v Česko hledá SuperStar poté, kdy soutěž opustila patnáctiletá Soňa Pavelková. Diváci jí nepustili dál z kola, které bylo věnováno dvěma legendám světové populární hudby Abbě a Beatles.

Soňa jako první zazpívala Lay all your love on me od Abby a ve druhé části večera pak megahit Beatles Hard day´s night.

TOP 5 letošní SuperStar tak tvoří tři kluci a dvě dívky. Leona Černá, Zbyněk Drda, David Spilka, Martin Ševčík a Bára Zemanová se divákům představí opět v neděli 26. listopadu ve 20 hodin v dalším finálovém kole, které tentokrát ponese název Diskoéra 80.let. Každý z finalistů předvede znovu dvě písničky, které vládly tehdejším hitparádám u nás a ve světě.

Tisková zpráva TV NOVA

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006