O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Předávání Oscarů napříště bez okázalých darů

autor : PlusPress , vydáno : 27. 11. 2006

Nominace na Oscara nebo na získání Zlatých globů každoročně provází rostoucí nervozita mezi herci obojího pohlaví, kteří se domnívají, že užuž ji mají na dosah. Radost z jejich získání mají jen nemnozí, většina z nich si pro vytouženou sošku nakonec nedojde.

Aby je zklamání tolik nebolelo a domů neodcházeli s prázdnýma rukama, dostávají rozmanité ceny útěchy. A nedají se pochopitelně odbýt jen tak něčím. Cena dárků, jež mají utišit jejich bol, se totiž pohybuje kolem 80 000 euro (asi 2,2 milionu Kč). Patří k nim mimo jiné týdenní plavba luxusní lodí po Karibiku, letenky nebo exkluzivní briliantové prsteny.

Dosavadní praxe je podle herce Edwarda Nortona známého ze snímku Fight Club výrazem ryzí dekadence. A osobně se zasazuje o to, aby se konečně změnila. „Tyto dárky reprezentují sumy, za něž by mohla celý rok pohodlně žít vícečlenná rodina s nízkými příjmy,“ uvedl médiím a zdůraznil, že je většinou dostávají lidé, jimž tečou peníze do kapes proudem. Jejich jednání považuje za trapné a deprimující.

Pro záměr odbourat z předávání prestižních cen zbytečnou okázalost se Nortonovi podařilo získat i slušnou řádku stejně smýšlejících kolegů a kolegyň. Společně přednesli návrh organizátorům slavnostních vyhlášení a nyní čekají na jejich odezvu.

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006