O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Ve středu zajděte do Národní galerie – zadarmo!

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 04. 12. 2006

Ve středu 6. prosince je jedna z mála příležitostí, kdy je do Národní galerie volný vstup. A můžete si nejen do sytosti prohlížet stálé sbírky i momentální výstavy, ale zúčastnit se komentovaných prohlídek k vybraným dílům.

Ve Šternberském paláci (s lektorem se setkáte ve vestibulu paláce) se můžete v 16.00 zastavit před Klaněním tří králů, v 17.00 u Sv. Jeronýma Jusepe de Ribera a v 18.00 si lze s průvodcem prohlédnout Jihoněmecké stříbrnictví konce 16. století.

V Klášteře sv. Jiří od v 16.00 na vás čekají Skryté symboly v barokních zátiších, zatímco ve Valdštejnské jízdárně v 17.00 Gotické Madony na lvu. Od 15.00 a 18.00 vás provede ve Veletržním paláci svou výstavou sám autor ¬– Jiří Valoch. Od 16.00 se koná komentovaná prohlídka výstavy Gastona Lachaise, kterou povede kurátorka výstavy PhDr. Olga Uhrová a od 17.30 můžete vyzkoušet svůj um ve výtvarné dílně „Funkce a tvar (Funkcionalistická architektura a design)“ pro studenty a dospělé. Prohlídky začínají vždy ve foyer Veletržního paláce. Krajinu v českém umění 17. - 20. století si můžete vychutnat od 17.00 v Paláci Kinských (sraz je u pokladen paláce). A pokud vyrazíte až na Zbraslav, začíná tam v 16.30 komentovaná prohlídka výstavy Kavkazské koberce. Autorka výstavy PhDr. Zdenka Klimtová představí základní podoby kavkazské tvorby – kazaky, šírvány, kubské a karabašské koberce.

Takovou příležitost se nevyplácí propásnout!

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006