O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Otevírání zimní sezony ve Špindlu letos nebude

autor : Redakce , vydáno : 07. 12. 2006

V prosinci kvetou petrklíče, růže, sedmikrásky, pučí zlatá forsýthie jak na jaře. Vypadá to, že se ještě na Štědrý den dočkáme rozkvetlých meruněk! A tak letos svatý Petr (nebo Martin na bílém koni?) milovníkům zimních sportů a také lyžařským střediskům v celé Evropě nepřeje. Sníh není ani v Alpách, natož v Krkonoších!

A tak se nemůže konat ani fantasticky připravená zábavná akce k otevření zimní sezony ve Špindlerově Mlýně Ski Opening 2006.

„Bohužel, v celé Evropě se horská střediska potýkají s vysokými teplotami. I v Krkonoších probíhá letošní prosinec prozatím ve znamení jarních teplot. Vzhledem k této skutečnosti není bohužel možné zabezpečit ve Špindlerově Mlýně „zábavu na sněhu“, jak bylo naším cílem. Velice se proto omlouváme,“ říkají pořadatelé ze společnosti Hotel Portal. V Krkonoších dokonce déšť rozmočil půdu natolik, že není možné z důvodu bezpečnosti návštěvníků a ochrany životního prostředí ve Špindlu postavit hudební stany.

Není však důvod ke smutku! Pořadatelé akce - provozovatel stránek www.hotelportal.eu - vymysleli různá náhradní řešení.

Pokud byla rezervace již zaplacena, navrhuje společnost Hotel Portal tři možná řešení finančního vyrovnání:

Kdo má i přes zrušení akce i nadále zájem o ubytování ve Špindlerově Mlýně v období 14. - 17. 12. 2006, tomu rádi zarezervují ubytování v konkrétním hotelu. Namísto ski pasů je tu možnost rezervovat si Apré skiopening pass Špindl, který zahrnuje šest atraktivních možností využití volného času. Rozdíl v ceně oproti službám již zaplaceným zašle pořádající firma zpět na účet plátce.

Druhou možností je čerpání zaplacené částky na příští rezervaci s toutéž společností, a to ve kterémkoliv z ubytovacích zařízení, která má společnost v nabídce. Na tuto rezervaci bude poskytnuta desetiprocentní sleva z její celkové ceny. Kompletní nabídku naleznete na www.hotelportal.eu

Třetí varianta připadá v úvahu, pokud těm, kdo si rezervaci na Ski Opening 2006 zaplatili, nevyhovuje ani jedna z předchozích možností. Společnost jim zašle peníze zpět na účet.

Přestože na horách sníh není, hotely jsou pro návštěvníky stále otevřené. Na www.hotelportal.eu si můžete vybrat z velké nabídky týdenních, víkendových i silvestrovských pobytů. Vždyť všichni víme, že jeden týden na horách v zimě je zdravější než dva týdny u rybníka v létě!

Loni bylo sněhu až moc, a tak se snad lze těšit, že se napřesrok budeme moci vyřádit na bělostné pokrývce ve Špindlerově Mlýně při otevírání zimní sezony Ski Opening 2007!

Hotel Portal AG, 800 204 205 (zdarma) od 7 do 22 hodin každý den www.hotelportal.eu

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006