O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Servery internetových obchodů kolabují

autor : Redakce , vydáno : 08. 12. 2006

Mnoho lidí v předvánočním čase přemýšlí, jak nakoupit výhodně a zároveň nestrávit svůj volný čas běháním po obchodech. Řešením je nákup přes internet. Pro zákazníka má tento způsob nakupování mnoho výhod: snadno může porovnat cenu, nakupuje v klidu z domova, zboží je mu doručeno až do domu, má možnost zboží do 14 dnů vrátit bez udání důvodu.

Internetové obchodní domy a nákupní centra nabízejí možnost nejlevnějšího nakupování vůbec. Zboží se prodává v průměru o 10 až 40 procent levněji než v klasických kamenných obchodech. Právě tato největší výhoda způsobuje, že na začátku prosince začínají servery těchto obchodů kolabovat pod náporem zákazníků hledajících vánoční dárky pro své blízké. Například provozovatelé nákupního centra www.nakupnicentrum.cz, byli zaskočeni nárůstem návštěvnosti až o 300%. „V prvních dnech tohoto měsíce náš server v průběhu dne několikrát zkolaboval, až 40% zákazníků nemohlo dokončit svou objednávku v důsledku přetížení serveru.“, uvádí Martin Rozhoň, majitel společnosti. „Naše IT oddělení už ale na problému úspěšně pracuje“, dodává.

Stejné informace potvrdily i ostatní internetové obchody nabízející podobný sortiment jako www.nakupnicentrum.cz. Například server www.parfemy.cz, který je známý svou garancí nejnižších cen v ČR, má obdobné potíže. Nejinak tomu je i na serveru www.nabytek-forliving.cz, www.hodinky.cz, www.vltava.cz .

Je evidentní, že stále více lidí dává přednost nakupování přes internet. Jejich počáteční nedůvěra klesá a tak suma, kterou letos za nákupy utrátí bude podle odhadu Asociace pro elektronickou komerci (APEK) rekordních 14 miliard korun, což je o 40 procent více než v roce 2005. Největší internetoví obchodníci díky tomuto trendu mohou očekávat nárůst obratu o několik stovek procent.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006