O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Po Novém roce nesmíte chybět!

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 15. 12. 2006

Vrchol letošní zimní sezony v Trentinu je netradičně naplánován hned na začátek nového kalendářního roku, kdy srdce oblasti, středisko Val di Fiemme, přivítá nejlepší lyžaře planety. Na běžkařských tratích Lago di Tesero prověřených pořádáním mistrovství světa v letech 1991 a 2003 proběhne finále závodů Tour de Ski, jehož úvodní etapy se rozběhnou v našem Novém Městě na Moravě 29. 12. 2006.

Italští pořadatelé připravili pro diváky vskutku neobyčejnou podívanou. Cíl poslední etapy totiž umístili na vrchol jedné z nejnáročnějších trentinských sjezdovek Olimpia 3, která dokonale prověří kvality vítězů. Útok na celkové prvenství ve Světovém poháru ohlásila i nejlepší česká lyžařka Kateřina Neumannová, která chce vyhrát závěrečnou etapu ve Val di Fiemme a oslavit triumf s italskými přáteli.

Ale bylo by zbytečné jezdit tak daleko a nepostavit se na vlastní lyže. Pro milovníky běžeckého lyžování je v Dolomitech připravena velmi lákavá záležitost, která by jim měla zpříjemnit pobyt ve specializovaných běžeckých areálech: permanentka nazvaná Super Nordic Skipas, která spojuje 19 běžkařských center a 1200 kilometrů tratí mezi Trentinem a náhorní plošinou Asiaga. Největší síť stop v celé alpské oblasti je tedy od letošního roku přístupná všem zájemcům díky jediné kartě, jejíž cena není nijak závratná. Provozovatel navíc garantuje vždy maximální možnou kvalitu tratí a nabízí i průběžné informace o stavu stop na internetových stránkách: www.supernordicskipass.it.

Spojení neobyčejného zážitku z Tour de Ski a dovolené bez hranic s využitím Super Nordic Skipasu je tedy prvním trumfem hor v okolí města Trenta.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006