O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Nechcete do Pusanu?

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 16. 01. 2007

Letecká společnost Lufthansa zahájila prodej letenek na novou trasu z Mnichova do Pusanu, nejdůležitějšího přístavu v Jižní Koreji. Od 24. března bude na lince Mnichov – Soul – Pusan cestující třikrát týdně přepravovat letoun Airbus A340-300. Letenky do Pusanu zakoupené do 28. února společnost nabízí za speciální zaváděcí cenu 19 990 Kč pro lety z Prahy a 21 490 Kč pro lety z Brna. Ceny jsou bez poplatků a letištních tax.

Zavedením pravidelné linky do Pusanu rozšiřuje již tak bohatou nabídku asijských destinací. Vzhledem k tomu, že v České republice a na Slovensku investuje mnoho korejských společností, lze předpokládat, že nový spoj bude sloužit také právě jim. Po předodletové registraci do 25. června na stránkách www.miles-and-more.com obdrží cestující ve věrnostním programu Miles & More dvojnásobný počet mil. Korporátní zákazníci získají v rámci programu Star Alliance Company Plus (také po registraci do propagační akce před odletem na www.staralliancecompanyplus.cz) dvojnásobný počet bodů. Včetně spoje do Pusanu nabízí Lufthansa týdně celkem deset pravidelných letů do Jižní Koreji, což je nejvíce ze všech evropských dopravců.

Pusan je s téměř čtyřmi miliony obyvatel druhým největším městem v Jižní Koreji a světově významným obchodním přístavem s pátým největším překladištěm kontejnerů na světě. V Ulsanu, vzdáleném 70 kilometrů od Pusanu, se nalézá i nejdůležitější továrna automobilky Hyundai. V regionu jsou rovněž silně zastoupeny i softwarové firmy a významné loděnice. V roce 2002 hostil Pusan asijské hry, mistrovství světa v kopané a uchází se také o pořádání olympijských her v roce 2020.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006