O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Noc v muzeu

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 16. 01. 2007

Ve čtvrtek vstupuje do kin dobrodružná komedie v režii Shawna Levyho Noc v muzeu. Dlouho jste se nepobavili u komedie s Benem Stillerem? Tak hurá do toho.

Larry Daley je chlap v nejlepších letech, který si – na rozdíl od jeho okolí – myslí, že má na něco víc než jen normální práci, kterou vykonává každý druhý. Larry pracuje na něčem jiném, ale bohužel to jaksi vždy nevyjde, jako například jeho poslední projekt – luskač ( na zaluskání se rozsvítí světla ). Rozvedený Larry se tak po již několikátém neúspěchu chce odstěhovat, aby opět začal „nový život s novou prací“, ale s tím nesouhlasí jeho bývalá žena, která myslí hlavně na jejich společného syna, který Larryho stěhováním trpí nejvíce.

A tak si Larry pod pohrůžkou „Nenajdeš-li si trvalé zaměstnání, nebude u tebe Nick zůstávat,“ začne hledat práci.

Jeho cesty tak končí v branách Přírodovědného muzea a jeho společníky se stávají svazek klíčů a baterka. Larry přijme místo nočního hlídače. To ale ještě neví, že okruh jeho přátel, mezi něž na začátku patřily jen klíče s baterkou, se po zaklapnutí dveří mnohonásobně rozroste. A s „přáteli“ úměrně vzroste i šance přijít o kejhák. Larrymu totiž předešlí hlídači neřekli, že v muzeu v noci vše ožívá… To Larry zjistí až v momentě, kdy ho zkouší roztrhat na kousky Attila, sežrat Tyranosaurus Rex či ho ostřelují Májové.

„Myslím, že většina z nás někdy zažila ten pocit, kdy projdete okolo sochy v muzeu a přísahali byste, že vás sledovala očima,“ říká režisér Shawn Levy. „Představa, co by se stalo, kdyby exponáty opravdu obživly, je trochu strašidelná a taky velmi fajn – z pohledu filmaře je to přesně ten druh divoké premisy ve stylu ‚co když…?‘, kterému v žádném případě nelze odolat.“

A Larryho čeká nelehký úkol – nenechat nic dostat se dovnitř ale ani ven. Což mu brzy ještě zkomplikuje vyloupení muzea… Kým? Jděte se podívat do kinosálů sami.

Noc v muzeu je průměrnou oddechovkou, u které jsem se díky Robinu Williamsovi nemohla ubránit vzpomínce na Jumanji (zvláště při scéně se splašeným stádem exotických zvířat). Rodinný film, který neurazí, nenadchne. Opakování scén, kdy Daley chce s prací praštit, mne již potřetí trochu nudila, scénáristi Ben Garant a Thomas Lennon se při psaních scénáře zřejmě trochu opili…

Scénář: Ben Garant, Thomas Lennon

Režie: Shawn Levy

Kamera: Guillermo Navarro

Hudba: Alan Silvestri

Hrají: Ben Stiller, Robin Williams, Owen Wilson

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006